GENÇ ÖĞRENCİ FORUMU
Hoşgeldiniz
GENÇ ÖĞRENCİ FORUMU
Hoşgeldiniz
GENÇ ÖĞRENCİ FORUMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

matematik,fizik,kimya,biyolojı,geometri,tarih,coğrafya,kpss,kpds,uds,ehliyet sınavı,ygs,lys,sbs,sınavlar,ödevler,notlar...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» DİZİLER!!!!!!!!!
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyÇarş. Nis. 28, 2010 7:07 pm tarafından bilduer

» Toplu Cep Telefonu Programları indiriliyor
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 5:16 pm tarafından bilduer

» Arch Angel Oyunu
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 5:14 pm tarafından bilduer

» [b]MediaSafe v2.0.8 S60v3 Symbian OS 9.1[/b]
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyC.tesi Mayıs 16, 2009 5:10 pm tarafından bilduer

» DEDE KORKUT'UN HAYATI
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 9:13 pm tarafından bilduer

» YDS Hakkında GeneL BiLgi
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:25 am tarafından bilduer

» yds mağdurları
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:24 am tarafından bilduer

» 2008 YDS SoruLarı ve CevapLarı
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:23 am tarafından bilduer

» YDS İLE İLGİLİ TÜM SORULARINIZI BURAYA YAZIN ARKADAŞLAR
ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyPtsi Şub. 02, 2009 10:22 am tarafından bilduer

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM

YazarMesaj
bilduer
Admin
Admin
bilduer

ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM Empty
MesajKonu: ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM   ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM EmptyPtsi Şub. 02, 2009 9:04 am

Arkadaşlar engin tercübelerime dayanaraktan sizlerle paylaşmak istedim biliyorsunuz ki ben bu işin gediklisiyim bir çok kez girdim çıktım o yüzden sizlere nerden çıkacağını söylüyorum soru dagılımları şu şeklidedir.

2 yada 3 tane sözcükte anlam çıkar 3 tane geçmez o kadar önemli bir konu deyilidir

3 tane cümlede anlam sorununları kalıplaşmıştır yukarıdaki cümlelerin hangisi aynı anlamda dır vede yukarıdaki cümle ne anlatmaktadır.

15 - 16 tane kesin ama kesin paragraf sorusu bu sorular nasıl gelir diye sorarsanız eger artık ösym akıllandı zora sokmaya başladı yukarıda boşluk cümledin sonunu tamamlama kesin bundan 3 tane çıkıyor bir tane hikaye öyküleme betimleme bunlardan hangisi vardır gibi soruyor ne anlatmaktadır zaten paragrafın ana konusu zaten.

3 - 4 anlatım bozuklugu 5 tane deyil eskiden 5 kesin allahın emri ama artık 3-4 geçmiyor bunların sorusu ise cümleden hangisi çıkarılmalı gibisinden yada neden kaynaklanıyor birde kesin hangisinde anlatım bozuklugu vardır.

1 tane ses bilgisi genellikle ünlü düşmesi sertleşme

1 tane noktalama işaretleri

1 tana de yazım yanlışı onun da büyük ihtimalle ses bilgisinden kaydırıyorlar yani yazım yanlışında ses bilgisi olayınıda katıyorlar.

1 tane sözcük türlerinden soruyorlar onu da sorusu şu şekilde geliyor yukarıda bir cümle veriyor hangisi yoktur diyor adamlar bir güzel sözcük türlerine çalışmamızı saglıyorlar 5 şık var hepsi var zarf zamir sıfat fiil edat falan

Arkadaşlar size bir sır veriyorum ben bunu biliyorum bildigim halde hiç çalışmam her defasın da ordan soru gelir ben bunu bildigim halde çalışmam hatta arkadaşlara söylerim benim bir sorum boş diye o konu neymiş der gibi bir haliniz var söylüyorum FİİLDE ÇATI arkadaşlar bu konuyu iyi bilin çıkıyor gecen senemi çıkmadı ondan önceki senemi ama onun dışında hep çıktı açın bakın geçmiş sorulara
https://bilgist.yetkin-forum.com

ÖSS DE TÜRKÇEDEN SORU NERDEN ÇIKACAK SÖYLÜYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dinamik 35 soru ve çözümü
» ÖSS SORU DAĞILIMI VE KONULARI**
» Çözümlü Soru Bankaları
» Karmaşık sayılar öss ve öys soru çözümleri
» tepkime-gazlar ve radyoaktivite çözümlü soru